-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Nálepky - Obývací pokoj

Exotické nálepky

Exotické nálepky

Číslo fotografie: #184186458
Materiál: Klasická nálepka
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
451,93 CZK
Změnit rozměr

Exotika v provedení glamour

Ve světě aranžací interiérů se dokonale osvědčila nestandardní řešení, protože právě ta nám zaručí stylizaci, která nebude mít sobě rovnou. Výborný nápad je spojení různých estetik, díky čemuž můžeme tvůrčím způsobem využít dobře nám známé motivy. Tropické bujné listí spoustě z nás jistě připomíná bezstarostný styl boho nebo interiér v duchu urban jungle. My však chceme pozvat exotické dekorativní nálepky do elegantního obývacího pokoje. Díky tomu získá aranžace glamour neočekávaný akcent, který nejen že osvěží místnost plnou elegance, ale také jí dodá dnes módní charakter. Rostlinné ornamenty jsou skutečně žhavým trendem, který se těší obrovskému zájmu.

Co získáme, když se rozhodneme pro takové ozdobné nálepky? Nejen efektní aranžaci, která bude našim očím přinášet radost každého dne, ale také čas. Co tím myslíme? Metamorfóza interiéru pomocí samolepicí dekorace je nejrychlejší způsob, jak můžeme osvěžit aranžaci. Je to nejen rychlé, ale také nenáročné. Tato ozdoba je věnována všem, kteří mají svůj denní rozvrh přeplněný domácími i pracovními povinnostmi, takže svůj volný čas chtějí věnovat rodině a přátelům. Takový dekorační akcent vnese do místnosti náznak přírody, díky čemuž bude dosavadní aranžace útulnější a oku milejší – ideální k relaxaci ve společnosti našich nejbližších.

Už několik let se stále větší popularitě těší eko stylizace. Nálepka s listnatým motivem patří do tohoto trendu nejen kvůli tomu, co zobrazuje. Taková dekorace nám samozřejmě umožní těšit se ze vzoru čerpajícího ze světa přírody, ale to není všechno. Samolepicí ozdoba nám umožní osvěžit vzhled skříňky, kterou máme doma už spoustu let. Nemusíme ji přeci vyhazovat jen proto, že už nevypadá módně, když ještě stále dokonale plní svou roli. Díky samolepicí, a díky tomu snadno umístitelné, nálepce můžeme naší skříňce věnovat zcela nový, druhý život. Ze starého kusu nábytku se tak stane ideální symbol naší nové, elegantní stylizace.